aloe vera nápoj

ALOE VERA DRINK za 14 Kč.

Patřím mezi milovníky Aloe nápojů, takže když jsem v Polsku objevila tuto plechovku za dvě zlotky, musela jsem si ji pořídit.

Chuťově je tento drink úplně stejný jako ten, který je u nás běžně k dostání značky TOP (500ml stojí od 30 korun ↑). Obsahuje i kousky dužiny a dle složení obsahuje 21% šťávy z Aloe vera a 9% dužiny. Také oproti nejrozšířenějšímu českému aloe drinku neobsahuje umělé sladidlo Acesulfam K, ale jen cukr, fruktózu a sukralózu. 

Na plechovce o objemu 340ml se výrobce pyšní spoustou ocenění, což dokazuje oblíbenost ve světě. Až mě udivuje, že se dá koupit tak levně. Pokud vás zajímá výrobce, tak je jím Jižní Korea. 

Něco o nutričních hodnotách:

Plechovka o objemu 340 ml obsahuje 125 kcal. Z toho je 31g sacharidů a z těch sacharidů je 28g cukru. 

Pokud byste měli zájem a nechce se vám jet do Polska prohledávat obchody napište a nějak se domluvíme… Mám to za rohem 🙂

Místo pro tvůj názor

Autor příspěvku: KateLynn

Miluji náš překrásný jazyk, miluji knihy a miluji rozmanitost světa. Pokud zrovna nepíšu, nečtu nebo nesháním informace napříč celým internetem, o všem co mě zrovna napadne, cestuji, vařím a maluji. Ale nečekejte žádnou exotiku. Ráda jezdím po naších krajích a objevuji krásy Polska. Zkouším neznáme recepty amerických indiánů a maluji technikami, se kterými bych na umělecké škole nejspíš neprošla. Pokud by jste i vy chtěli publikovat a vydělávat na svých článcích zaregistrujte se přes odkaz níže. Vše je zcela zdarma. https://www.copywriting.cz/copywriting/copywriteri/8344?a=22418

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *