banánové lívance

Banánové lívance jen za 2 ingrediencí…GLUTEN FREE, SUGAR FREE

Již nějakou dobu koketuji s Paleo stravováním a po všem tom zkoušení a ochutnávání jídel bez mouky a cukru, mě jich několik opravdu oslovilo a dopřávám si je pravidelně. 

Banánové lívance jsou úžasné nejen chuťově, ale i svou snadnou přípravou. 

Na jednu porci (cca 200 kcal) budete potřebovat:

  • 1 zralý banán
  • 1 vejce
  • Kokosový olej

To je opravdu vše. Na lívance jsou nejlepší banány, které už jsou hodně flekaté, díky tomu budou přirozeně sladké. Banán si rozmačkáte v misce a přidáte vejce. Můžete přidat ještě třeba skořici nebo strouhaný kokos na „vylepšení”.  Na kokosovém oleji si lívance usmažte. Doporučuji je zakrýt poklici a dělat je na menším plameni. 

Hotové lívance můžete polít třeba polevou z hořké čokolády (kostička 85% čokolády rozpuštěná s troškou mléka a oslazena trošičkou medu), jogurtem, ovocnou omáčkou a posypat skořicí. Fantazii se meze nekladou a každé ráno můžete vyzkoušet něco jiného.

Já osobně je prostě miluju…

Místo pro tvůj názor

Autor příspěvku: KateLynn

Miluji náš překrásný jazyk, miluji knihy a miluji rozmanitost světa. Pokud zrovna nepíšu, nečtu nebo nesháním informace napříč celým internetem, o všem co mě zrovna napadne, cestuji, vařím a maluji. Ale nečekejte žádnou exotiku. Ráda jezdím po naších krajích a objevuji krásy Polska. Zkouším neznáme recepty amerických indiánů a maluji technikami, se kterými bych na umělecké škole nejspíš neprošla. Pokud by jste i vy chtěli publikovat a vydělávat na svých článcích zaregistrujte se přes odkaz níže. Vše je zcela zdarma. https://www.copywriting.cz/copywriting/copywriteri/8344?a=22418

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *