paleo recept

Cuketová mini Pizza – Paleo, Gluten Free, Sugar Free

Další paleo recept, který jsem si velmi oblíbila. Je velice jednoduchý na přípravu a vynikající…

Pro 1 budete potřebovat:

  • 1 cuketa (teď přes zimu jsou k dostání takové menší cukety, ale v létě jsou to hotoví obři, takže zvažte pro kolik lidí budete jídlo dělat)
  • Rajčatové pyré, protlak nebo rajčatové pesto
  • Šunka (cca 4 plátky)
  • sýr
  • oregano

Postup:

Očistěte si cukety a zbavte ji slupky. Nakrájejte asi na centimetrové kolečka, potřete pestem, protlakem nebo pyré a zasypejte kořením. šunku si nakrájejte na malé kostičky a sýr nastrouhejte. Dejte obojí na kolečka a ty pak pečte v troubě na 180 stupňů deset až patnáct minut. 

Dobrou chuť

Místo pro tvůj názor

Autor příspěvku: KateLynn

Miluji náš překrásný jazyk, miluji knihy a miluji rozmanitost světa. Pokud zrovna nepíšu, nečtu nebo nesháním informace napříč celým internetem, o všem co mě zrovna napadne, cestuji, vařím a maluji. Ale nečekejte žádnou exotiku. Ráda jezdím po naších krajích a objevuji krásy Polska. Zkouším neznáme recepty amerických indiánů a maluji technikami, se kterými bych na umělecké škole nejspíš neprošla. Pokud by jste i vy chtěli publikovat a vydělávat na svých článcích zaregistrujte se přes odkaz níže. Vše je zcela zdarma. https://www.copywriting.cz/copywriting/copywriteri/8344?a=22418

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *