voda z kokosu dr. COCO

Kokosová voda přímo z kokosu doktora COCO

Ráda ochutnávám všechno možné, a když jsem uviděla tuto krásnou láhev a po prostudování zjistila, že obsahuje 100% vodu z kokosu, musela jsem jí mít. 

kokosová voda

Vodu z kokosu jsem ještě nikdy nepila a musím říct, že je naprosto úžasná. Lehce slaná, sladká a přitom bez zrníčka přidaného cukru, s nádechem kokosu. 

Cena se pohybuje kolem 40 korun, ale myslím, že je to adekvátní cena k tomu, že dostanete naprosto přírodní vodu, filtrovanou samotnými kořeny palem a ochucenou samotným sluncem a exotikou. Země původu je Vietnam.

Jestli na ni někdy narazíte, neváhejte s její koupí. Jestli by jste chtěli ochutnat hned, můžete mě kontaktovat. 

Místo pro tvůj názor

Autor příspěvku: KateLynn

Miluji náš překrásný jazyk, miluji knihy a miluji rozmanitost světa. Pokud zrovna nepíšu, nečtu nebo nesháním informace napříč celým internetem, o všem co mě zrovna napadne, cestuji, vařím a maluji. Ale nečekejte žádnou exotiku. Ráda jezdím po naších krajích a objevuji krásy Polska. Zkouším neznáme recepty amerických indiánů a maluji technikami, se kterými bych na umělecké škole nejspíš neprošla. Pokud by jste i vy chtěli publikovat a vydělávat na svých článcích zaregistrujte se přes odkaz níže. Vše je zcela zdarma. https://www.copywriting.cz/copywriting/copywriteri/8344?a=22418

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *