DIY krém na nohy

Úžasný DIY krém na popraskané paty.

 

Předražené kosmetické produkty na popraskané paty slibují zázraky a účinek je často velice mizerný. Pokud se chcete dovědět něco o škodlivosti kosmetických výrobku, přečtěte si článek, který jsem na toto téma vypracovala. Určitě vás překvapí. Nyní se ale pusťme do slíbeného krému.

Budete potřebovat jen 3 ingredience. Kdo se zajímá o zdravý životní styl, tak je má určitě doma. Jsou to:

KOKOSOVÝ OLEJ

GEL Z ALOE VERA

ESENCIÁLNÍ OLEJ (já používám levanduli)

2 lžíce kokosového oleje (doporučuji extra panenský, kvůli jeho jemné konzistenci, podobné krému) smícháme se lžíci aloe vera gelu. Ten získáme tak, že si uřízneme list Aloe a odřežeme postranní trny, necháme vytéct latex a list rozřízneme napůl. Lžičkou pak vydlabeme gel. Přebytek můžete použít pro výrobu aloe šťávy. Přidáme několik kapek esenciálního oleje a malou metličkou důkladně vymícháme, aby nám nezůstaly hrudky gelu a celá směs se našlehala. Při větším množství klidně použijte elektrický tyčový mixér nebo šlehač. Takto připravený krém na paty je ihned k použití. Díky čerstvému gelu z aloe vydrží 2 – 3 týdny. Při tomto množství a denním používání se ani nestihne zkazit.

 

 

Místo pro tvůj názor

Autor příspěvku: KateLynn

Miluji náš překrásný jazyk, miluji knihy a miluji rozmanitost světa. Pokud zrovna nepíšu, nečtu nebo nesháním informace napříč celým internetem, o všem co mě zrovna napadne, cestuji, vařím a maluji. Ale nečekejte žádnou exotiku. Ráda jezdím po naších krajích a objevuji krásy Polska. Zkouším neznáme recepty amerických indiánů a maluji technikami, se kterými bych na umělecké škole nejspíš neprošla. Pokud by jste i vy chtěli publikovat a vydělávat na svých článcích zaregistrujte se přes odkaz níže. Vše je zcela zdarma. https://www.copywriting.cz/copywriting/copywriteri/8344?a=22418

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *