země je placatá

Země je placatá… Vážně! Copak Vy si myslíte něco jiného? Tak se přesvědčte sami!

To co nás učí na základní škole o heliocentrismu (že Země se točí kolem slunce), že naše krásná Země má tvar koule (skoro), a taky to, že Finsko je jedním ze státu ve Skandinávii, to všechno jsou lži, Vážení! Ano, LŽI! Země je placatá.

Právě teď si asi říkáte – „Co to je za hovadinu?“…..Naprosto Vám rozumím, ale věřte nebo ne, spousta lidí konspirační teorii o tom, že země je placatá, věří. Ráda bych Vám tuto úchvatnou teorii o „skutečné pravdě“ blíže přiblížila.

!!Čtení dalšího obsahu doporučuji v povznesené náladě!!

Takže: Zastánci této placaté teorie tvrdí, že nejsou žádné důkazy o tom, že by Země byla kulatá. První co Vás teď napadlo je: A co teda fotky z vesmíru nebo horizont?…. Fotky z vesmíru jsou fake, a když se díváte do dáli, obzor je přece rovný a ne zaoblený. Můžete v dáli vidět třeba ostrovy a socha svobody jde vidět už ze vzdálenosti 100 km. Což by při zakřivení nebylo možné.placatá země

OK, a jak by teda Zaměplacka měla vypadat?….TAKTO!plochá země

Plochá Země má tvar nehybného disku (fotografie je pohled z vrchu). Nerotuje, neobíhá slunce. Jižní pól neexistuje, tak jak jej známe, ale tvoří okraj celého obvodu Země (to je ta bílá část kolem okolo). Ale pozor! Nikdo se za její okraj ještě nedostal, protože tuto hranici hlídají agenti z NASA a zastaví každého, kdo by ji chtěl přejít.

Austrálie, Amerika, Evropa, Asie a Afrika, leží všichni v jedné rovině. Vždyť je přece nemožné, aby se voda a horniny udržely na Zemi i ve svislé poloze. Žádný tvar na zemi tohle neumožňuje. Je fyzicky nemožné, aby voda obtékala kouli a nic jako gravitace neexistuje (o tom níže).

Den a noc? Žádný problém, i na to je vysvětlení.den a noc na placaté zemizeměplacka

Slunce je podle NASA vzdáleno 150 mil. kilometrů a má průměr 1.392.000 kilometrů. To je ovšem lež, Slunce je dle výpočtu rozchodu paprsků jen pár tisíc kilometrů nad Zemi a je malé. Protože jak by jinak bylo možné, že třeba na Sahaře jsou teploty nehostinné a na obou pólech zároveň krutá zima, přitom vůči vzdálenosti a velikosti slunce je to jen nepatrná vzdálenost?…Asi nikdy neslyšeli o náklonu osy Země…. Každopádně naše soukromé slunce pak rotuje kolem své dráhy a tím osvětluje Zemi pod sebou.

Nějaký ten důkaz o nerotaci nezeměkoule?

Prý, pokud se naše Země otáčí kolem své osy 1667km/h východním směrem bylo by nemožné, aby letadlo letící přímým letem např. z Prahy do Istanbulu(1800 km) 2:30h při rychlosti 800 km/h, vůbec doletělo. Země by mu vždy utekla. Musel by svůj cíl dohonit do protisměru a při obvodu země 40 075 km by to trvalo asi 15 hodin. (můj šíleně „vědecký“ výpočet, u kterého jsem se zapotila, vypadal takto a nesmějte se mi..)

To je přece jasný důkaz o tom, že země prostě nerotuje. Kdyby to tak bylo, stačilo by přece vyletět do oblak a počkat, až se Země sama otočí a pak sestoupit…Toho chytrolína co přišel s touto teorií asi nenapadlo, že i to letadlo je součástí rotace země, takže je o těch 800km rychlejší než rychlost Zeměkoule, ale možná se pletu a i tohle je lež, nejsem žádný fyzik, matematik nebo vědec a rotace nemá na atmosféru žádný vliv. 

S tím souvisí i to, že by letadla musela kopírovat křivku země a co minutu klesat o přibližně kilometr jinak by hrozilo, že poletí rovně do vesmíru. placatá země

Další otázkou je, jak to, že se rychlost rotace nikde a na ničem neprojevuje? Vždyť by jsme ji přece museli cítit, slyšet a vidět. 1600km/h je opravdu hodně.rychlost rotace zeměrychlost rotace země

Nějaké to nové info o gravitaci? Tady je:

Jak je možné, že gravitace, která má tak ohromnou sílu udržet masy vody, lidí, obrovské budovy a stroje, umožní hmyzu, ptákům a letadlům vzlétnout a létat si kam se jim zlíbí?

Jestli máte pocit, že si z Vás dělám legraci, tak se mýlíte. Na konci článku přiložím nějaké odkazy na web, kde se tím podrobněji zabývají a přiložím nějaké ty videa. 

Když jsem pátrala po tom jak teda vysvětlí Newtonův zákon o padajícím tělesu, dočetla jsem se tohle:

„Když vyskočíte, není pravdou, že Vás gravitace přitáhne zpět k zemi, ale země sama dorovná ten rozdíl tak, že se k vám přiblíží.“ 

Nevím jak vy, ale já u toho měla půl hodinový záchvat smíchu.. V typech na tvorbu vlastního webu, jsem četla, že bych měla být názorově nestranná, ale tohle už je fakt moc. Hlavou se mi honí jedno velké..země je placka

Pokračujeme……..Tady je teorie o tom, že Finsko neexistuje:

Zajímá vás teda, co tam je když ne Finsko?

Je tam prý moře, které ovládá Rusko. Provozuje tam rybolov a vývoj námořnictva a nechce, aby se o tom vědělo. Lidé, kteří si myslí, že žijí ve Finsku jsou ve skutečnosti ve Švédsku.

 

Jestli jste došli až sem, Gratuluji! Máte pevné nervy.

 

Spoustu dalších informací se dozvíte na webu, který se Zeměplackou přímo zabývá  http://www.placata-zeme.cz/

Místo pro tvůj názor

Autor příspěvku: KateLynn

Miluji náš překrásný jazyk, miluji knihy a miluji rozmanitost světa. Pokud zrovna nepíšu, nečtu nebo nesháním informace napříč celým internetem, o všem co mě zrovna napadne, cestuji, vařím a maluji. Ale nečekejte žádnou exotiku. Ráda jezdím po naších krajích a objevuji krásy Polska. Zkouším neznáme recepty amerických indiánů a maluji technikami, se kterými bych na umělecké škole nejspíš neprošla. Pokud by jste i vy chtěli publikovat a vydělávat na svých článcích zaregistrujte se přes odkaz níže. Vše je zcela zdarma. https://www.copywriting.cz/copywriting/copywriteri/8344?a=22418

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *